Sponsors

 

Organisatie

Hoofdbestuur
  
Telefoonnummer/email
DSC_7053.jpgVoorzitter
Luciën van den Heuvel 06-24665381
DSC_7047.jpgSecretaris Ab van de Haar 06-46370157  secretaris@rkvvdommelen.nl
Penningmeester Jan Lodewijks 040-2013040  
Ledenadministratie Monique van Herk 040-2049478 ledenadministratie@rkvvdommelen.nl
pieter.jpgPR/Sponsorcommissie   Pieter van Engelen    sponsoring@rkvvdommelen.nl
DSC_7057.jpgJeugdcommissie Peter van Herk 06-14836089  jeugdvoorzitter@rkvvdommelen.nl
DSC_7044.jpgTechnische commissie Michael Rutten 06-46375045

tc@rkvvdommelen.nl

 

 

DSC_7050.jpgKantinecommissie

Hein-Willem Vlemmix 06-10743095 kantinecommissie@rkvvdommelen.nl
 
PR & Sponsor commissie   Telefoonnummer/email
Lid
Raoul Follon    sponsoring@rkvvdommelen.nl
Lid Will Derkx 06-51319842  sponsoring@rkvvdommelen.nl
 Lid Pieter van Engelen    sponsoring@rkvvdommelen.nl
Sponsoring jeugd Mark van de Mortel 06-54901917 jeugdsponsoring@rkvvdommelen.nl
Website Jorg de Kort 06-43351534  website@rkvvdommelen.nl
Lid
gerard vd Nieuwenhuijzen    
 
Jeugd commissie   Telefoonnummer/email
DSC_7057.jpgVoorzitter Peter van Herk 06-14836089 jeugdvoorzitter@rkvvdommelen.nl
Secretaris Marjon Smit 040-2019298 secretariaat-jeugd@rkvvdommelen.nl
Wedstrijdsecretariaat Everien van Poppel 06-49818840

wedstrijdsecretariaat@rkvvdommelen.nl

Mailadres: vriendschappelijkewedstrijden/wedstrijden jeugd/senioren :

vriendschappelijk@rkvvdommelen.nl

wedstrijdsecretariaat.jeugd@rkvvdommelen.nl

wedstrijdsecretariaat.senioren@rkvvdommelen.nl

Jeugdsponsoring Mark van de Mortel 06-54901917 jeugdsponsoring@rkvvdommelen.nl
Materialen Tiny van de Moosdijk 06-23001491  
 
Coordinatoren jeugd   Telefoonnummer/email
Coördinator Jo16-17 Edwin Daris 06-51137471 onder16-17@rkvvdommelen.nl
Coördinator Jo15 Rob Hendrickx   onder15@rkvvdommelen.nl
Coördinator Jo12-13
Adrian Kouwenberg   onder12-13@rkvvdommelen.nl

 

Coordinator Jo10-11

 

Patrick Tholen

  onder10-11@rkvvdommelen.nl

Coordinator Jo8-Jo9
Robert Melskens   onder8-9@rkvvdommelen.nl

 

Coördinator Mini’s

 

Frank van Tuijl   coordinatorMini@rkvvdommelen.nl
     Hoofd Opleiding
Maarten de Backer 06-12974360 ho@rkvvdommelen.nl
Keeperscoordinator Rob Pasveer    
 
Technische commissie   Telefoonnummer/email
DSC_7044.jpgVoorzitter Michael Rutten 06-46375045

Algemeen mailadres TC TC@rkvvdommelen.nl
Mailadres:vriendschappelijkewedstrijden : vriendschappelijk@rkvvdommelen.nl

Mailadressen wedstrijden senioren :

wedstrijdsecretariaat.senioren@rkvvdommelen.nl

Hoofd Opleiding Maarten de Backer 06-12974360 ho@rkvvdommelen.nl
Selectie (1e/2e) Theo Cornelissen    
Lagere Senioren
Henk Stevens    
Lagere Senioren Edo Peek    
 Lid TC Tonnie vd Dungen    
 
Kantine commissie   Telefoonnummer/email
DSC_7050.jpgVoorzitter Hein-Willem
Vlemmix
06-10743095  kantinecommissie@rkvvdommelen.nl
Lid
Vacant    
Beheerder Harry van der Sluijs 06-40437415  
 
Veteranen commissie   Telefoonnummer/email
Voorzitter Adrie van Rijsingen    
Secretaris Kees Loozen 040-2044614  
Wedstrijdleider Will van Och 040-2018421  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!